MENU

Pogotowie wodno-kanalizacyjne

tel (42) 719-16-39
kom: 510-055-014
czynne codziennie przez cała dobę

Adres Firmy

Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji
sp. z o.o. z siedzibą w Głownie
95-015 Głowno , ul. A. Struga 3
mapa dojazdu

Biuro Obsługi Klienta

czynne od poniedziałku do piątku
w godzinach: 7:00 - 15:00
tel. (42) 719-16-39
tel./fax (42) 710-83-40
e-mail: biuro@mzwikglowno.pl

Kasa Firmy

czynna od poniedziałku do piątku
w godzinach 7.00 - 14.00

Twój Inkasent

Wybierz inkasenta

Podaj stan wodomierza

Inkasenci

 

Nasi Inkasenci

___________________________________________________________________

 

1.Dominik Ojrzyński –  tel. 512-105-635 – obsługuje ulice:

 

11-go Listopada    Kasprowicza Osiny Struga
3– Maja Kasprzaka Ostrołęcka Sucharskiego
Andersa Komorowskiej Piłsudskiego Swoboda
Boczna Kopernika Plac Kazimierza Ściegiennego
Broniewskiego Koralowa Plac Wolności Św. Barbary
Cebertowicza Kościuszki Plażowa Targowa
Chopina Kraszewskiego Polna Tuwima
Cicha Krótka Projektowana Ułańska
Czackiego Kwiatowa Rynkowskiego Westerplatte
Czarnieckiego Lekarska Sasanek Wigury
Czerwona Leśna Sikorskiego Wojska Polskiego
Dolna Letnia Skłodowskiej Wysoka
Dorzeczna Łowicka Słowackiego Wyspiańskiego
Dworska Mickiewicza Solskiego Wyzwolenia
Emilii Plater Młynarska Sosnowa Zacisze
Fabryczna Monte Casino Spacerowa Zakopiańska
Garbarska Morska Sporna Zapolskiej
Górna Myśliwska Sportowa Zgierska
Graniczna Nałkowskiej Spółdzielcza Żeromskiego
Hubala Nowa Strażacka Żwirki
Huta Józefów      

____________________________________________________________________

 

2.Piotr Włodarski – tel. 500-181-876 – obsługuje ulice:

 

18-go Stycznia Lewa Piękna Świerkowa
Akacjowa Limanowskiego Plac Reymonta Topolowa
Asnyka Łączna Podleśna Torowa
Barlickiego Łąkowa Południowa Traugutta
Bartnicza Łódzka Popiełuszki Wesoła
Bema Łysogórska Północna Wiejska
Bielawska Makuszyńskiego Prawa Wilcza
Błotna Mała Prusa Wiśniowa
Bukowa Miła Przełajowa Wodna
Dąbrowskiego Miodowa Przyłąkowa Woskowa
Dębowa Moczydła Ptasia Wrzosowa
Główna Modrzewiowa Rataja Wyszyńskiego
Grzybowa Narutowicza Robotnicza Zabrzeźniańska
Harcerska Ogrodnicza Rodzinna Zachodnia
Jasna Okrężna Rybacka Zagajnikowa
Jesionowa Okrzei Sienkiewicza Zakątna
Jodłowa Olszowa Skokowskiego Zakręt
Karasicka Ordona Skrętna Zamiejska
Kasztanowa Orzeszkowej Sobieskiego Zielona
Kilińskiego Partyzantów Sowińskiego Ziewanicka
Kolejowa Pasterska Sucha Złota
Konarowa Piaskowa Szkolna Żołędziowa
Konarskiego Piątkowska Śląska  

 

____________________________________________________________________